• کلینیک سلامت بیمارستان چناران روزهای شنبه وسه شنبه از ساعت 8الی 13برای مراجعین ارائه خدمات می نماید

بمناسب گرامیداشت دهه فجرو روز پرستار شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چناران مراسمی را با حضورفرماندار، مدیر پرستاری دانشگاه ودیگر مسئولین شهرستان در جمع پرستاران ، بهیاران ، کارشناسان وپرسنل اورژانس 115 بر گزار نمود.
دکتر رجب پور مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن تبریک روزپرستار و دهه مبارکه فجر با توجه به اهمیت شغل پرستاری و جایگاه ارائه خدمات آنها در نظام سلامت بر توجه به ارتقاء کیفی خدمات اشاره و بیان کرد که تمام نگاههای جدید از جمله آموزش به بیمار و تایید سلامت حرفه ای پرستاران و کیس متد همه بر  پایه دستیابی سطح بالای ارائه خدمات می باشد .
ایشان رشد شاخصهای حوزه سلامت در انقلاب اسلامی نسبت به قبل از انقلاب ، بسیار ارزشمند و غیر قابل مقایسه دانست و این شاخصها را در راستای توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستیابی عادلانه مردم به حوزه سلامت تلقی نمود.
فرماندار محترم شهرستان نیز ضمن تبریک دهه مبارکه فجر به نقش و جایگاه سلامت در جامعه با بستر مشارکت مردم تاکید و ضمن مقایسه شاخصهای توسعه کشور در قبل و بعد از انقلاب بر نقش بی بدیل انقلاب اسلامی در این خصوص تاکید کرد.
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن بیان اهمیت و جایگاه پرستاران توجه به توسعه کمی و کیفی پرستاری را یک ضرورت دانست و در عین حال تلاش بیشتر پرستاران در ارائه خدمات جدید در مقوله های حرفه ای آنها راخواستار شد .
در پایان با لوح سپاس و تقدیم هدایا از تلاش گران نمونه تقدیر به عمل آمد .